Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /home/gsmzone/public_html/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 277

Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /home/gsmzone/public_html/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 280

Cariere

Doresti sa iti dezvolti o cariera de succes intr-un mediu tanar si dinamic? Alatura-te echipei noastre!

Echipa Gsm Zone Service Center 4

Vreau sa fac parte din echipa Gsm Zone!

Verificare

Joburi disponibile

Electronist Service GSM

Descrierea postului:

  • Electronist cu experienta pentru Service Gsm
  • Service, Hardware, Software pentru telefoane mobile.
  • Diagnoza si interventie software si hardware pentru terminale gsm.

Cerinte:

  • Electronist service gsm.
  • Cunostinte solide in electronica aplicata ( si SMD).
  • Cunostinte solide in utilizarea PC-ului.
  • Cunosterea limbii engleze.
  • Receptivitate, implicare si dorinta de invatare si perfectionare
  • Responsabilitate si onestitate
  • Atentie si meticulozitate
  • Persoana serioasa , perseverenta, dinamica, inventiva.
  • Abilitati de comunicare si relationare, precum si de organizare si prioritizare a activitatilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Lucru intr-un mediu si colectiv placut.
  • Stabilitatea locului de munca.
  • Flexibilitate program.
  • Salarizarea avantajoasa.

Consultanta vanzari

Cerinte:

  • Experienta in domeniul vanzarilor, constituie un avantaj experienta in domeniul telefoniei mobile.
  • Cunostiite operare PC
  • Limba Engleza
  • Prezenta agreabila
  • Abilitati de comunicare
  • Seriozitate
  • Domiciliul in Iasi
  • CV cu foto

Responsabilitati:

  • Identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime;
  • Vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie;
  • Testarea produselor si demonstratii la cererea clientilor
  • Testarea functionalitatii sistemelor si produselor expuse la vanzare
  • Oferirea de informatii specializate asupra caracteristicilor de functionare si instalare ale produselor

Suna Acum